مرکز تخصصی کراتینه مو

صافی دائم مو با کراتینه و رنگ مو

سوال در باره صاف کردن مو و رنگ کردن مو در سالن

❓❓❓من مو هام خیلی فر هست میخواستم هم صاف دایم کنم هم رنگ آیا هر دو با هم امکان داره!؟کدوم ماده صافی ماندگاری بهتری داره؟؟

✅موهاتون آگه دکلره از قبل نداشته باشه میشه براحتی صافی دایم انجام داد. ولی اگر اثرات دکلره مثل مش یا هر رنگی که به نوعی  زیرکار دکلره داشته باشه باید فقط از کراتینه صافی کمک بگیرید. اگر شرایط صافی دایم رادارا بودید ترجیحا اول باید صافی کنید. چرا که رنگ شما تحت تاثیر صافی قرار میگیره و تناژ اون ناخواسته عوض میشه. اگر خواستید به این روش کار کنید اجبارا ۵ الی ۶ روز فاصله رنگ وصافی باید رعایت بشه . درضمن من از صافی جلید استفاده میکنم و بسیار راضی هستم

معرفی مرکز سالن و آرایشگاه کراتینه مو & رنگ مو و دکلره مو در غرب و شرق تهران با قیمت و هزینه مناسب در تهران

یک دیدگاه در “صافی دائم مو با کراتینه و رنگ مو”

  1. کراتین حرفه ای قیمت بسیار مناسب
    ۱۰۰درصد صافی و احیاء حتی موهای کشسانی و آدامسی
    کراتین ***** ساختار فولیکول و پلاک های مو را از نوع کد نویسی و احیاء صد در صد میکنه و در آخر یک موی بسیار عالی نرم ابریشمی با صافی صد در صد به شما تحویل میده و در عین حال ۱۲ ماه ماندگاری دارد.
    کراتین ***** آمریکایی روش نوین و متفاوت در دنیای کراتین و احیاء با صافی بالا است. دارای درصد بالای پروتئین و کلاژن خالص. برگردانی جوانی و شادابی مو. انقلاب ۲۰۲۰ در کراتین. دریچه ای نو در احیاء بدون نیاز ترکیب با پلکس و امر تریتمنت. فروش همراه با آموزش و مشاوره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.